Czym charakteryzuje się motocykl komar sztywniak?

romet

Komar sztywniak to motocykl, który nazywany jest również pedałowcem. To maszyna, której projekty powstały podczas II wojny światowej. Motocykl odegrał bardzo ważną rolę w zmotoryzowaniu Polski. Z kolei po wojnie postanowiono rozpocząć masową produkcję samochodów ciężarowych, które wspierały procesy gospodarcze kraju.

Natomiast prace nad nowoczesnymi rozwiązaniami rozpoczęto od motocykli. Technologia do opracowania była dużo łatwiejsza w porównaniu z produkcją samochodów osobowych. Fundamentem do stworzenia komarów sztywniaków były przedwojenne motocykle SHL, ich produkcję rozpoczęto zaraz po II wojnie światowej. Powstawały w bardzo szybkim tempie i cieszyły się bardzo dużą popularnością. Już po kilku miesiącach inżynierowie stworzyli prototypy, które zatwierdzono do masowej produkcji. Nowoczesny design i solidna konstrukcja pojazdu zostały docenione przez miłośników motoryzacji.

Gdzie kupić nowe i oryginalne części do komara sztywniaka?

Części do komara sztywniaka można kupić tylko w wybranych sklepach motoryzacyjnych. Dodajmy, że są one częściej dostępne w sklepach online niż w stacjonarnych. Komponenty można kupić, na przykład na rooader.pl w bardzo konkurencyjnych cenach. Najczęściej poszukiwanymi częściami są śrubki, nakrętki oraz podkładki do komara.

Kompletne zestawy śrub do jednośladów zawierają torebki z nakrętkami oraz śrubami do poszczególnych elementów konstrukcji, takich jak kliny pedałów, ramy, zawieszenia przedniego, kierownicy, koła, błotników, siodła, zbiorniku paliwa, tłumika, oświetlenia oraz instalacji elektrycznej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *